פספסתם משהו?

ככל הנראה שמתם לב לתופעה עיצובית שהולכת ומתפשטת בבניינים חדשים ובדירות משופצות עם מדרגות. אנחנו מתכוונים לאותם מעקות נירוסטה מודרניים שמפציעים בכל פינה. מדובר על תוספת מיוחדת ביותר לכל חלל בין אם מדובר על חלל עבודה משרדי, על חלל המחסן או על חלל המגורים. מעקות נירוסטה הם המילה האחרונה היום בעולם העיצוב ולא בכדי, מדובר על חומר מיוחד מאוד שיתרונותיו הרבים מהווים מוקד משיכה למעצבי פנים מכל התחומים. אין שום סיבה שבמידה ואתם בונים בית או מתכננים שיפוץ בקרוב, שלא תיהנו מהיתרונות של תוספת אלגנטית זו.

עיצוב לצד יציבות

מעקות נירוסטה של חברת סטייל אוף סטיל מגלמים בתוכם את שתי התכונות הנדרשות ממעקות באופן כללי – ראשית מדובר על חומר חזק מאוד שמקנה יציבות וביטחון להולכים במדרגות. שנית מדובר על חומר גמיש שניתן לעצב אותו במגוון רחב של צורות, דגמים וסגנונות. השילוב של ספקטרום עיצובי מרשים לצד חוזק מרשים הפך את המעקות האלו ללהיט בקנה מידה עולמי. בנוסף, החומר הזה משתלב בצורה מושלמת עם מגוון של חומרים נוספים כגון זכוכית, עץ או מתכות אחרות כך שהגבול הא גבול הדמיון שלכם או של המעצב.

מעקות נירוסטה – אפילו בסגנון כפרי

באופן עקרוני מעקות נירוסטה מגיעים מהתחום של העיצוב המודרני, התעשייתי. סגנון עיצוב זה מאופיין בקווים חדים, שימוש בצבעים קרים, במתכות ובפלסטיק. התחום העיצובי הזה נושק לעולם התעשייה. מפתיע אם כך למצוא מעקות נירוסטה גם בבתים שבהם שולט הסגנון הכפרי. הסגנון הכפרי מתאפיין בשימוש צבעים חמים ובחומרים טבעיים כגון אבן, עץ, קש ובמבוק. עם זאת, היכולת של מעקות נירוסטה להשתלב עם חומרים אחרים כגון עץ והיכולת לעצב את החומר כראות עיני המעצב הובילה לכך שביותר ויותר בתים שמעוצבים בסגנון כפרי ניתן לראות שילוב של נירוסטה. לעתים מדובר על שילוב טבעי ואורגני לחלוטין ולעתים דווקא השבירה של הקו הכפרי היא מה שמספק את הערך המוסף.

התקנת המעקות

לאחר שבחרתם את הדגם הרצוי והמתאים ביותר לדירה, חשוב לתת את הדעת על תחום ההתקנות. התקנה לקויה יכולה לא רק לפגוע באיכות החיים שלכם אלא אף לסכן אתכם. אי לכך יש לבחור מתקין מעקות נירוסטה מקצועי ובעל וותק וניסיון. אין זו בושה לבקש מהמתקין המלצות מלקוחות קודמים ובמידה והוא מתקין מנוסה, רוב הסיכויים שהוא יוכל גם לספק אותן ללא שום בעיה. כמו כן בקשו ממנו תעודת אחריות עבור העבודה ומספר טלפון שניתן להשיג אותו בו למקרה של בעיות לא צפויות שמתעוררות לרוב אחרי שההתקנה הסתיימה. טיפ אחרון הוא לוודא כי ההתקנה והחומרים נושאים תו תקן ישראלי שמעיד על איכות המוצר והעבודה.

שימו לב, מוצר יקר לא בהכרח מעיד על מעקות נירוסטה מאיכות גבוהה. עם זאת, מוצר זול במיוחד צריך להרים אצלכם גבה. בהצלחה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.