מעקות נירוסטה – החוזק כן קובע

מעקות נירוסטה הן אביזר בטיחותי מן המדרגה הראשונה. יש בהם צורך באין ספור מקומות כדי לשמור על בטיחות ההולכים או לעזור לאלה שמתקשים בהליכה. מעקות הם אביזר המוצב דרך קבע בגרמי מדרגות, בקצה מפלסים ובמרפסות פתוחות. הנירוסטה נחשבת לאחד החומרים הפופולריים ביותר לייצור מעקות מכמה טעמים. ראשית, הנירוסטה היא חומר מאד חזק וניתן ליצור ממנו צורות רבות, ושנית, נירוסטה היא חומר מאד אסתטי למראה ולמגע. ייתרונות נוספים של מעקות נירוסטה הם:

  • מעקות נירוסטה אינן מחלידות
  • מעקות נירוסטה ניתנות לניקוי מהיר
  • מעקות נירוסטה שומרות על המראה החדש שלהם לזמן ממושך
  • מעקות נירוסטה ניתנות לעיבוד ולעיצוב בקלות

מעקות נירוסטה – גמישים וחזקים

נירוסטה מאפשרת לעבוד איתה מאד בקלות וניתן ליצור מנירוסטה כמעט כל צורה שתרצו. מעקות נירוסטה מגיעים בחלקים מודולריים וניתן להרכיב מהם צורות וסגנונות רבים. יכולת השילוב המגוונת בין חלקי הנירוסטה השונים מאפשרים עיצוב רב גווני זה. בנוסף ליכולת העיצוב הקלה של הנירוסטה ניתן לשלב נירוסטה, ואף רצוי, עם חומרים נוספים. שילוב של נירוסטה עם זכוכית מאד נפוץ והמראה המתקבל הוא מראה היי-טקי מעודן עם טאץ' של נוסטלגיה מודרנית. כמו כן ניתן לשלב נירוסטה גם עם ברזל, עץ ופלסטיק מיוחד.

מעקות נירוסטה מעוצבות

מעקות נירוסטה אינן רק מעקות המתחברות מחלקים שונים, אלא שניתן לעצב מנירוסטה מעקות ייחודיים ללא כל בעייה. עיצוב מעקות מנירוסטה ייעשה על ידי מעצב פנים שמכיר את החומר וידע איזה אפשרויות ניתנות לביצוע ואיזה לא.

מעקות נירוסטה לחללים מודרנים

מעקות נירוסטה במראה מודרני מאופיינים בקווים אנכיים זורמים וללא חלקי תמיכה רבים. מעקות אלו משדרות מראה מתכתי שיכול להשתלב במקומות ציבוריים, משרדים שונים או במרכז מבקרים של מפעל מסויים, או בכל מבנה המשמש לחברות היי-טק שונות.

מעקות נירוסטה למדרגות

מדרגות רבות מעוטרות במעקות נירוסטה המעניקות לגרם המדרגות מראה חלק ומודרני. מעקות אלה מורכבים מצינורות נירוסטה דקים הנראים מרחוק כמו מחברת של תווים. מראה זה נחשב למאד עכשווי, זורם ומודרני וניתן לראות אותו ביותר ויותר מקומות כיום.

מעקות נירוסטה למרפסות

מעקות נירוסטה למרפסות משולבות עם זכוכית כדי לשוות למרפסת מראה פתוח ודינאמי. מעקות אלה מאד חזקים ומסוגלים להחזיק משקל רב. מעקות משולבים נירוסטה עם זכוכית למרפסות גם מאד נוחים לניקיון ולתחזוקה וזו אחת הסיבות שבבתי מלון בוחרים בשילוב מדהים זה.

מעקות נירוסטה נחשבות גם לשימושיות וגם ליפות. מעקות נירוסטה חזקות ומיוצרות בתקנים מחמירים של בטיחות. מעקות נירוסטה הם דבר קל לתכנון ולביצוע ומחירן אינו יקר במיוחד. מעקות נירוסטה זה שם דבר בעולם עיצוב הפנים נכון להיום.

כשאתם מעוניינים לבחור מעקה בטיחות עבור המרפסת או המדרגות שלכם בידקו את האפשרויות העומדות מולכם עם מעקות נירוסטה מעולות.

Leave a Reply

Your email address will not be published.