יתרונות הנירוסטה מול ברזל

בשנים האחרונות אנחנו רואים שימוש הולך וגדל בנירוסטה כחומר גלם מרכזי, במיוחד בכל מה שנוגע לעיצוב הבית. הנירוסטה מוצאת מקום ומשתלבת בכל סגנון של עיצוב, ולמרות שהיא בדרך כלל מזוהה דווקא עם העיצוב המודרני יותר, הרי שלמעשה היא משתלבת היטב עם כל סגנונות העיצוב כולם.

הנירוסטה הפכה להיות חלק אינטגראלי מכל בית, לא רק מבחינת המבנה עצמו, אלא גם ברמה התוכן שלו וזאת משום שמוצרים רבים מיוצרים כיום מנירוסטה.

נירוסטה מתאפיינת בכמה יתרונות בולטים ומובהקים שהופכים אותה לשימושים ומבוקשת כל כך.

הדברים החשובים

נירוסטה היא מתכת שאינה מחלידה. בשונה מיתר המתכות שסובלות מקורוזיה, חלודה ועוד מני מחלות שפוגעות במראה שלהן, בחוזק שלהן ובתוחלת החיים שלהן. אחד הפוגעים הגדולים ביותר במתכת הם מים, שמהווים חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו גם בתוך הבית. נירוסטה לא מושפעת ממים כלל.

חוזק וגמישות הם גם מאפיינים בעלי חשיבות גבוהה שיש לנירוסטה. המתכת עמידה מאד, היא חזקה, רף השחיקה שלה גבוה וכך גם תוחלת החיים שלה. במקביל זו מתכת גמישה שניתן לתמרן ולעצב אותה ללא בעיה. המראה הייחודי שלה מאפשר לה להשתלב עם חומרי גלם אחרים באופן מושלם. נירוסטה הולכת טוב במיוחד עם זכוכית ואפשר לראות את זה במגוון של שימושים שונים.

לנירוסטה יש מראה מתכתי עשיר ומיוחד, היא מאד גמישה בנראות שלה ויכולה להתמזג לחלוטין עם העיצוב הכולל, או לבלוט לפי בחירה.

שימושים נפוצים

היתרונות הרבים שלה הפכו אותה לחומר גלם נבחר בכל מה שנוגע לשימוש הפרטי, אבל לא רק. החל מהמוצרים הבסיסיים ביותר בבית, קומקום, כריים ויתר מוצרי החשמל השונים, דרך פרטי נוי ומוצרים פונקציונליים נוספים ברחבי הבית כולו.

מעקות הם אחד מהשימושים הנפוצים ביותר של החומר בכל הנוגע לעיצוב פנים. האיכויות הרבות של המתכת הפכו אותה למועמדת מושלמת שמהווה את התחליף הטוב ביותר שהיה עד כה למעקות. המבחר התעשר באופן יוצא מן הכלל והצרכן הסופי יכול להנות מאין סוף אפשרויות בכל הנוגע אל מעקות המדרגות שלו, גם בתוך הבית וגם בחלקים חיצוניים לו!

מעקות נירוסטה ניתן להזמין מתוך קטלוג מוצרים קיים או שניתן להזמין עיצוב אישי שנבנה בסיועו של מעצב מקצועי בהתאם להעדפות הפרטיות של הלקוח. אפשרות זו מבטיחה ייחודיות ובלעדיות, שני פרמטרים בעלי חשיבות גבוהה כשזה מגיע לעיצוב הבית.

מעקות נירוסטה נהדרים לא רק כשזה מגיע עיצוב, אלא גם כשזה מגיע לפונקציונאליות. זו המתכת המועדפת גם כאשר מדובר על מעקות לנכים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.