על הנירוסטה

מעקות ומעקות נירוסטה

מעקות הם פריטים חשובים בכל בית והכרחיים לצד כל גרם מדרגות. מעקות נירוסטה הם היציבים והיעילים מכל סוגי המעקות. לנירוסטה יתרונות רבים שהופכים מדרגות עם מעקות מעוצבים המיוצרים ממנה לחזקים ועמידים לאורך זמן. מעקות נירוסטה אינם מחלידים, ניתנים לניקוי בקלות ושומרים על מראה היגייני ואסטטי לאורך שנים.
בנוסף לחוזקה ועמידותה לנירוסטה גם גמישות מבחינת העיצוב. מעקות נירוסטה הם למעשה מערכת מודולרית של חלקים שונים המרכיבים יחדיו את המכלול השלם. מערכת זו יכולה לכלול מגוון רחב של אביזרים המשתלבים יחד באופן מדויק, כגון מוטות, פרופילים, מאחזי יד וכדומה. כל החלקים ניתנים לשילוב מדויק ונקי זה עם זה ומאפשרים מגוון רחב של אפשרויות עיצוב.
כמו כן, ניתן לייצר מעקות נירוסטה כמעט בכל צורה והגוון הניטראלי של הנירוסטה המאפשר שילוב מעקות נירוסטה עם מגוון חומרים אחרים: עץ, זכוכית וכדומה. כמו כן, שיטת הריתוך הייחודית המשמשת למעקות נירוסטה מאפשרת מגוון רחב של עיצובים.

מעקות נירוסטה מעוצבים

חברת Style of Steel מתמחה בייצור מעקות נירוסטה איכותיים במגוון עיצובים וסגנונות שונים. בחברה מתכננים, מעצבים ומייצרים מעקות נירוסטה בהתאם להזמנת הלקוח. אנו קשובים מאוד לדרישות של לקוחותינו ומציעים אינסוף פתרונות עיצוב של מעקות נירוסטה.

בחברה עובדים מומחים בתחום האדריכלות והעיצוב בעלי שנות ניסיון רבות בחברות מובילות שילוו אתכם משלב הרעיון עד לביצוע. אנו מקפידים על תהליך ייצור מקצועי בכפוף למפרטים טכניים שעומדים בתו התקן הישראלי והבינלאומי. בחברה מתחייבים לבחירת חומרי גלם איכותיים, ביצוע מקצועי ועמידה בלוחות זמנים. כמו כן, אנו מעניקים אחריות מקיפה על תוצרנו לאחר ביצוע העבודה.