על סטייל אוף סטיל

Style of Steel עוסקת בתכנון ובביצוע פרויקטי אדריכלות ועיצוב, בשילוב נירוסטה כחומר הגלם העיקרי והמרכזי בעיצוב. החברה מביאה עימה משב רוח חדשני ורענן לתחום, ופותחת בפני המעצבים, המתכננים והאדריכלים מגוון רחב של פתרונות ואפשרויות שילוב של הנירוסטה בעיצוב לצורך יצירת הייחודיות הנדרשת. התמחותה של החברה ויכולתה ללוות כל פרויקט עיצובי משלב התכנון שלו ועד לסיום הביצוע, ממתגת את Style of Steel כחברה המובילה בתחום עבודות הנירוסטה.

מקצועיות, איכות ויצירתיות

אסף עפגין, המנכ”ל והרוח החיה שמאחורי Style of Steel, צבר את ניסיונו הרב בחברות מובילות בתחום העיצוב ובהשתתפות בעשרות פרויקטים מובילים בתחום. הקמת החברה מאפשרת לאנשי המקצוע וללקוחות הפרטיים לזכות, סופסוף, בעיצוב מקורי וביצירתיות מדויקת, שמאחוריהם נמצאת אהבה לחומר הגלם המיוחד והלא מוערך הזה, הנירוסטה.

החברה מתמחה בתכנון ובביצוע עבודות נירוסטה מכל הסוגים, ובמיוחד, בייצור מעקות מיוחדים ומקוריים עשויים נירוסטה, כמו גם רהיטי נירוסטה המתוכננים ומיוצרים באופן מיוחד, על פי עיצובו של הלקוח. מעקות הנירוסטה האיכותיים משתרעים על מגוון רחב של עיצובים וסגנונות שונים זה מזה, אשר כולם מהווים תוצאה של תהליך התכנון, העיצוב, הייצור וההתקנה של המעקות, וזאת, תוך עבודה צמודה עם הלקוח, ובהקשבה מלאה בחברה לצרכיו והעדפותיו.

יש לכם חלום? אנחנו נגשים אותו!

אנחנו, ב-Style of Steel, מאמינים בחלומות, ויתרה מכך – אנחנו מאמינים כי לחלומות העיצוביים שניתן להגשים, אין, ולא צריכים שיהיו גבולות או מגבלות. היצירתיות המנחה אותנו, מביאה לכך, כי כל רהיט או מעקה המתוכנן ומיוצר על ידינו הינו יחיד במינו, אין שני לו, והוא מיוצר במיוחד כדי לענות על העדפותיו של הלקוח המסוים שהזמין אותו.

אנחנו מקפידים ללוות באופן אישי וצמוד כל אחד מלקוחותינו הרבים לאורכו של כל התהליך – החל בשלב בו ניטע הרעיון בליבו של הלקוח, דרך התכנון ויצירת הפתרון הייחודי וכלה בשלב בו קורם החלום עור וגידים והופך למוצר המושלם. הליווי האישי מאפשר לכל אחד מלקוחותינו לקבל את המוצר המדויק להעדפותיו ולחלומו, וזאת, מתוך הקפדה על פרטי-פרטים וביצוע הגימור המושלם.

איכות – מחומר הגלם ועד לגימור

מאחר והתהליך כולו מתנהל בחסות של חברת Style of Steel, עומדת בידינו האפשרות לבחור את חומרי הגלם האיכותיים ביותר, על הליווי של אנשי המקצוע המוכשרים, המקצועיים והמסורים ביותר, על תהליך ייצור המבוצע לפי מפרטים טכניים העומדים בתו התקן הישראלי והבינלאומי על רמת הגימור הגבוהה ביותר. מאחר וכך, אנחנו יכולים בלב שלם ובטוח להעניק אחריות מקיפה לכל אחד מהמוצרים הייחודיים שלנו!

את היצירות הייחודיות מבית היוצר של Style of Steel ניתן לפגוש בבתים פרטיים מעוצבים, במוסדות ציבור ובמבני מסחר ותעשיה בכל רחבי הארץ. רשימת הלקוחות שלנו, הכוללת אנשים וחברות שבוחנים את הנירוסטה בעיניים חדשות ומעריכות הרבה יותר, מתארכת והולכת, כשבכל יום נוספים לה לקוחות פרטיים, אדריכלים, מעצבי פנים, יזמים ואנשי תכנון רבים נוספים.