תהליך עיצוב ובחירת מעקה לבית – חלק ג

בחלק השלישי והאחרון של המדריך לעיצוב מעקה לבית ולבחירתו נעסוק בתו התקן המחייב, ובבחירה נכונה ומושכלת של מעקה בטיחות איכותי, בעיצוב מרהיב ובמחיר משתלם ושווה לכל כיס. חשוב לזכור כי למעקות תפקיד פונקציונלי חשוב בשמירה על חיי הדיירים ובמניעת פציעות וחבלות גופניות, כמו גם במניעת נפילת חפצים. עם זאת, למעקות תפקיד חשוב גם מבחינת אסתטיקה, ובחירה נכונה של עיצוב המעקה משדרגת את איכות החיים: מעקה מעוצב מציע אמירה אישית ייחודית ומראה יוקרתי ואקסקלוסיבי.

בטיחות מעל לכל

כאמור, מעקות הם פריט בטיחותי יעיל, חשוב והכרחי, לכן בעת בחירת מעקה לבית יש לוודא כי החברה מייצרת עבורכם מעקה באיכות גבוהה בהתאם לדרישות תו התקן. מעקות לבית מגיעים בשלל עיצובים, צורות, גוונים וגדלים, וניתן לייצר אותם מחומרי גלם שונים, לדוגמה מעקות נירוסטה בגימור מבריק ובמראה מתוחכם ואקסקלוסיבי. לכן, אם מעוניינים לזכות בשקט נפשי ולהזמין מעקה איכותי ובטיחותי העומד בתקן הישראלי המחייב, מומלץ לפנות לחברה מובילה בתחום כמו חברת סטייל אוף סטיל.

החברה מתמחה בתכנון מעקות נירוסטה מעוצבים ובייצורם בהתאם לתקן, וניתן לשלב חומרי גלם נוספים ולבחור מתוך מגוון רחב של עיצובים ואפשרויות. החברה מתכננת את המעקה לבית ומעצבת אותו בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח, תוך התחייבות למעקה בטיחותי, חזק ועמיד.

השוואת מחירים

לאחר בחירת חומרי הגלם וסגנון העיצוב נותר לערוך סקר שוק מקיף כדי להשוות מחירים. חשוב לקרוא מידע אודות החברה, לעיין בגלריית התמונות כדי להתרשם מעבודות שהחברה ביצעה בעבר, וחשוב לבקש רשימת ממליצים או לקרוא חוות דעת אובייקטיביות על החברה. לאחר סינון ראשוני ניתן לפנות ל-3-4 חברות שונות, אך כדי לחסוך זמן וכדי לרכוש מעקה איכותי בעיצוב מרהיב, מומלץ לבקש הצעת מחיר מחברת סטייל אוף סטיל. כך תיהנו משירות מעולה, ממחיר הוגן ואטרקטיבי, וממעקות מעוצבים מנירוסטה ומחומרי גלם נוספים.   

חשוב לציין כי חברת סטייל אוף סטיל מציעה מבחר עצום של מעקות מעוצבים. החברה מתחייבת לזמני אספקה קצרים ולהתקנה מקצועית ברמת גימור גבוהה ביותר, לשביעות רצונכם המלאה. החברה מסוגלת לייצר מעקות נירוסטה לפי עיצוב אישי שלכם או של מעצב הפנים שלכם.