תהליך עיצוב ובחירת מעקה לבית – חלק ב

בהמשך לחלק הראשון תהליך עיצוב ובחירת מעקה לבית – חלק א'

בחלק השני של המדריך לעיצוב מעקה לבית ולבחירתו נעסוק בעיקר במראה של המעקה וכיצד לבחור סגנון המתאים לקונספט העיצוב של שאר חלקי המבנה. עליכם לזכור כי בכל בית יש מספר מעקות, בין היתר מעקה לגרם המדרגות בתוך הבית ומחוצה לו, מעקה בטיחות למניעת נפילות ממרפסות ומגגות, מעקה המותקן ביציאה ממרפסת שירות, מעקות מסביב לבריכת שחייה וכיוצא בזה.

מגוון רחב של אפשרויות עיצוב

כדי לבחור מעקה בטיחותי לבית יש להתמקד גם בנושא העיצוב. יש מגוון סגנונות לעיצוב מעקה לבית: ניתן לבחור בסגנון כפרי התורם להרגשה חמימה ונעימה, בסגנון קלאסי למראה יוקרתי ומרשים, בסגנון מודרני המציע מראה נעים ואלגנטי ועוד.

אם כן, חשוב לפנות לחברה מובילה בתחום תכנון מעקות לבית ועיצובם. חברת סטייל אוף סטיל מתמחה בעיצוב מעקות נירוסטה עם אפשרות לשילוב חומרי גלם נוספים. כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי ולליווי צמוד על מנת שיקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורו. חשוב להדגיש כי מעקה נירוסטה נחשב לבחירה המושלמת בגלל עמידות החומר ובשל החוזק שלו, אך גם בגלל אפשרויות העיצוב הרבות ובזכות התחזוקה הקלה.

התאמת המעקה לקונספט העיצוב בבית

מעקה לבית נועד אמנם לצרכי בטיחות ולמניעת תאונות, נפילות והחלקות, אך חשוב לזכור כי המעקה תופס נפח בחלל המבנה ועליו להתאים לעיצוב הכללי בבית. לכן, חברת סטייל אוף סטיל ממליצה לתכנן מעקות נירוסטה ולעצבם, בגלל נוחות העיבוד של חומר הגלם ובגלל יתרונות נוספים כמו מחיר, מראה מבריק, אפשרות לבחירת גוונים רבים ונוחות הניקיון.

את המעקה מנירוסטה ניתן לעצב בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח או לדרישות מעצב הפנים מטעמו. כדאי לדעת כי החברה מציעה ייעוץ ללקוחותיה כדי לבחור בעיצוב המתאים ביותר לביתם. בנוסף, לנירוסטה יתרונות רבים מאחר שניתן לעצב בקלות את חומר הגלם וליצור מעקות מרהיבים ביופיים, וניתן לבחור ברמות גימור רבות. יש אפשרות לשמור על המראה המבריק המאפיין את הנירוסטה, ולחלופין ניתן לצבוע את המעקה בתנור במגוון צבעים לבחירה.

יודגש כי מעבר לצורך הבטיחותי, המעקות משמשים גם כפריט אמנותי לכל דבר. ניתן לבחור מעקות מעוצבים מנירוסטה המספקים אמירה אישית ייחודית – מעקות אלה משדרגים את העיצוב הכללי ותורמים לאסתטיקה גבוהה ומרשימה.