תהליך עיצוב ובחירת מעקה לבית – חלק א

מעקות מגיעים בשלל דגמים, גוונים ועיצובים, לכן בחירת מעקה אינה דבר של מה בכך, ויש ללמוד את הנושא לעומק ולקבל ייעוץ מקצועי כדי לקבל החלטות נכונות. חברת סטייל אוף סטיל מתמחה בתכנון מעקות נירוסטה באיכות גבוהה ובעיצוב אלגנטי ויוקרתי, כמו גם בייצורם ובהתקנתם. החברה מציעה פתרונות מתקדמים וחדשניים בעיצובים מרהיבים ויוצאי דופן. כדי לבחור מעקה בטיחותי בעיצוב מרשים ובהתאמה לשאר חללי המבנה, חשוב להתרשם מסגנונות העיצוב הקיימים ויש לוודא כי רוכשים מעקה העומד בתנאי התקן המחייבים.

טיפים לבחירת חומרי גלם לייצור המעקה ולעיצובו

חשוב לזכור כי מעקות נועדו קודם כל למניעת נפילות של בני אדם ושל חפצים, ולשמירה על חיי הדיירים. את המעקה יש לבחור בהתאם לרמת הבטיחות הנדרשת ולאופי השימוש במוצר. יש הבדל בין תכנון מעקות למרפסת שמש לבין ייצור מעקה לגרם מדרגות בתוך בית פרטי. לכן, בתהליך עיצוב ובעת בחירת מעקה לבית מתחילים קודם כל בהבנת צרכי הלקוח, על מנת להתאים עבורו מעקה בטיחות חזק ועמיד המעניק שקט נפשי והגנה מושלמת על הדיירים.

לאחר אפיון מדויק של צרכי הלקוח ניתן לסייע לו לקבל החלטה נכונה ומשתלמת בנושא בחירת חומרי הגלם מהם ניתן לייצר מעקות. חומרי הגלם הנפוצים ביותר לעיצוב מעקה לבית ולייצורו הם נירוסטה, ברזל, עץ וזכוכית. ניתן לייצר מעקה לבית משילוב של חומרי גלם כדי להתאים את סגנון המעקה ואת מראהו לקו העיצובי המנחה בבית.

בשלב הבא יש לבחור בעיצוב הרצוי. יש מגוון עצום של סגנונות ושל אפשרויות לייצור מעקות לבית, לכן רצוי להתבונן בגלריית התמונות ולהתרשם מעיצובים אפשריים, וגם לקבל ייעוץ מקצועי מנציגי חברת סטייל אוף סטיל. החברה מציעה עיצובים מרהיבים ומיוחדים, ומספקת מענה מושלם מבחינת אסתטיקה, עמידות, חוזק ובטיחות.

טיפים לבחירת עיצוב המעקה לבית

כאמור, יש מגוון אפשרויות לעיצוב מעקות לבית, בהתאם לסוג חומר הגלם הנבחר. אם בחרתם בנירוסטה תוכלו ליהנות משלל עיצובים מרהיבים וממראה מבריק וייחודי. נירוסטה נחשבת לחומר גלם מועדף לייצור מעקה לבית בזכות נוחות העיבוד של החומר ובמיוחד בשל החוזק הרב והעמידות יוצאת הדופן. כמו כן, קל לנקות מעקות נירוסטה ותחזוקה שוטפת איננה נדרשת, למעט ניקיון באמצעות מטלית לחה.