עיצוב פנים – טיפה מעל הסטנדרט

אפילו מעצבי פנים בינוניים יודעים לעשות נפלאות כאשר עומד ברשותם תקציב בלתי מוגבל. לרוע המזל, תקציב גדול במיוחד איננו דבר שזמין לכלל הציבור. יתירה מכך, לא כולם, לרבות אנשים שמרוויחים משכורות טובות, מעוניינים להוציא הון עתק על עיצוב פנים. למרבה המזל, יש פתרון טוב שמאפשר להשיג תוצאות טובות בלי להשקיע הון גדול מדי. פתרון זה הינו טכניקה של עיצוב פנים – טיפה מעל הסטנדרט.

מטבח משופר

כאשר רוצים להשיג תוצאות טובות, שנראות מרשים מאוד, אפשר לעשות זאת באמצעות עיצוב מטבח סטנדרטי למדי המשולב עם תוספות וטוויסטים מעניינים. תוספת של חלקי נירוסטה, למשל יכולה לתאים למטבחי עץ או למטבחים בעיצוב מודרני ואפילו למטבחים ישנים יחסית, שרוצים להעניק להם מראה אישי יותר, חדש יותר ומעוצב יותר.

גם חלקי פרזול מיוחדים, שמותקנים במטבח הביתי, יכולים להעניק תוצאות משופרות, בלי להוציא על כך סכומים גבוהים יתר על המידה. לא משנה אם מדובר על מגירות הנסגרות בהחלקה או על דלתות לארונות עם צירים, פרזול מתאים בהחלט יכול לחולל נפלאות.

השפעה דרסטית

לעיתים די בהחלפה של אביזר אחד בעל נוכחות בכדי להשיג מהפך של ממש בעיצוב הפנים. דוגמא לכך ניתן למצוא בבתים שבהם מותקן מעקה. בבתים ישנים, יהיה מדובר לרוב על דגם סטנדרטי ויותר מכך – מיושן. למרות שיש הסבורים שפריט זה איננו בעל חשיבות מרכזית, אנו סבורים אחרת. כמעט תמיד, עלי ידי החלפה של דגם ישן בחדש, כזה עם מראה משופר שמתאים יותר לעת הנוכחית, השיפור המורגש הוא בהחלט מהותי ואפילו דרסטי.

מעצבים את הקירות

למי שמאס כבר בצבע הקיים על קירות הבית מובטחות תוצאת טובות, מעל הסטנדרט, באמצעות תוספת צבע בלתי שגרתית. את תוספת הצבע הזאת ניתן להשיג באמצעות צביעת החדרים השונים אולם אנו מדברים על שימוש בכמה אמצעים נוספים.

רכישת תמונות חדשות, תליית מדפים צבעוניים, שימוש במדבקות קיר מודרניות ואפילו כמה עציצים מיוחדים יהפכו את הבית כולו לנעים יותר ונאה יותר. לא צריך לעשות זאת בהשקעה גדולה. גם שיטת עשה זאת בעצמך תביא לתוצאות משופרות – יפות ומעל לסטנדרט.