סטנדרטים בעיצוב

עיצוב הוא עולם עשיר ומלא בכל טוב. הוא מלווה את האנושות מאז ומעולם וכמוה גם הוא התפתח ועבר שינויים ואבולוציה שלמה. עיצוב הוא למעשה תת תחום בתוך עולם האמנות ואמורפי ככל שזה לא ישמע, בדיוק כמו פילוסופיה, מדובר על עולם שמלא בחוקים ברורים ומובחנים.

היופי בעולם העיצוב הוא שהוא מפנה מקום גם לשונה, ממש כמו באמנות לצידם של החוקים הנוקשים, תמיד יש איזו פירצה, או מישהו פורץ איזו פרצה, כזו שהיצירה שעוברת דרכה שוברת חוקים ומוסכמות ואז נידונה לאחד מן השניים, או לזכות בתהילת עולם או לחדול בגנות.

אין ספק שמעטים האמנים שיש להם את האומץ לשבור חוקים ומוסכמות, אבל אלה שכן הם גם אלה שמובילים את פריצות הדרך הגדולות ביותר, את השינויים המהותיים ביותר, את האבולוציה כולה.

קומפוזיציה, צבעים, חומרים וכל היתר

עיצוב פנים הוא אמנות שתפקידה לעבוד עם אלמנטים קיימים, לשלב בהם חדשים ולהפיק את התוצאה המבוקשת תוך מיקסום הפוטנציאל של האלמנטים כולם. משימה לא פשוטה, אך השמים הם הגבול מבחינת האפשרויות.

משחקי אופטיקה של אור וצל, תחושת מרחב אל מול יצירת אינטימיות, התייחסות לפרטים קטנים כגדולים והיכולת להעיז הם רק טעימות מהאספקטים השונים שמאפיינים את עבודתו של מעצב הפנים. עיניו נשואות תמיד קדימה בנסיון להעניק את הפתרון המושלם שיספק מענה אולטימטיבי לצרכיהם של דיירי הבית ובו בזמן יתאפיין במראה יחודי אך הרמוני, מזמין אך שיקי מודרני אך שורשי.

בשנים האחרונות עולם עיצוב הפנים עובר שינויים בקצב די גבוה כשהמראה הקלאסי מפנה מקום לסגנונות אקלקטיים, מודרניים וייחדויים יותר. חומרים חדשים נכנסו לתמונה ובעוד שבעבר עץ היה שחקן מפתח בכל חלל של הבית, הרי שכבר זמן מה זוהי דווקא הנירוסטה שהשתלבה באופן מובחן ובלעדי כמעט בכל בית בישראל.

נירוסטה מתאפיינת בהמון יתרונות הן מבחינת איכויות החומר והן מבחינת הנראות שלו שהוא הפך להיות אחד החומרים המבוקשים ביותר בשימוש הביתי. נירוסטה מזוהה פעמים רבות עם המראה הייטקיסטי הנקי, אבל למעשה היא יכולה להשתלב נהדר בכל סגנון ולכל עיצוב להביא את המשהו המיוחד שלה.

עיצוב הבית עם נירוסטה

אם נתבונן לרגע על הבית שלנו נראה שכבר היום נירוסטה מהווה חלק די משמעותי מהבית, החל ממוצרי החשמל במטבח, דרך משטחי עבודה, איזורים בחדר האמבטיה ובבתים רבים אף חלק מעיצוב הבית הכללי. הנירוסטה אכן מביאה עימה תרומה מבורכת לבית, ללא שום קשר לסגנון העיצוב שלו.

בין הפריטים המבוקשים ביותר ממוצרי הנירוסטה השונים נוכל למצוא את המעקות שמעניקים לבית זוהר מיוחד כשעשויים נירוסטה וביחוד בעת שילובם עם זכוכית. את עיצוב וסגנון המעקה ניתן לבחור באופן אישי ולהבטיח בכך שהמעקה שלכם בבית הוא דגם ייחודי ואישי שלכם.

Leave a Reply

Your email address will not be published.