נירוסטה במטבח

אחד הטרנדים החמים ביותר בתקופה האחרונה הוא שימוש בנירוסטה במטבח. נירוסטה היא למעשה סוג של פלדת אל חלד ועד לשנים האחרונות השימוש בחומר זה במטבח היה שמור בעיקר למטבחים מוסדיים, כלומר מטבחים בבתי מלון, מסעדות, מטבחים צבאיים וכו'.

כיום ניתן למצוא בבתים רבים מטבחים , אשר משלבים בתוכם נירוסטה, בעיקר באיזור משטח העבודה עצמו. כמובן שניתן גם לעשות את המטבח כולו מנירוסטה אך בכך טמונים כמה חסרונות שכדאי לקחת בחשבון. הראשון הוא כי המראה של הנירוסטה עצמה יעניק למטבח שלכם מראה מכתתי ותעשייתי מעט בשונה לחלוטין מהמראה הביתי והחמים במרבית המטבחים הביתיים. מעבר לכך מחירה של נירוסטה הוא גבוה, באופן משמעותי למדי ממחירו של "אבן קיסר".

אם כן הסוד הוא לשלב בין כמה חומרים ועל ידי כך למעשה אפשר "לרקוד בשתי חתונות" – גם נהנים ממטבח יפה המשלב בין שיש, עץ ונירוסטה וגם נהנים מהפונקציונאליות של הנירוסטה.

לרוב נהוג לעשות את משטח העבודה עצמו, אותו חלק שבו נוהגים לחתוך וכו' מנירוסטה. הסיבה לכך היא כי נירוסטה היא חומר עמיד, חזק וקל במיוחד לניקוי. אגב חשוב לציין בהקשר זה כי לא מומלץ לחתוך ירקות למשל על גבי משטח העבודה עצמו. ראשית מכיוון שהנירוסטה תישרט מהסכין ושנית מכיוון שהמפגש הישיר בין סכין החיתך לנירוסטה גורם לשחיקה מואצת של הסכין ולהתקהותה.

על מנת להשלים את מראה משטח העבודה, ניתן גם לשלב כיור נירוסטה, אשר יכול גם להגיע כחלק אינטגרלי ממשטח העבודה עצמו וליצור מראה אחיד ומושלם בין חלקי המטבח השונים.

אגב, אם מדובר במטבח חוץ אשר מוצב בחצר הבית למשל הוא יהיה עשוי מנירוסטה ולא מעץ למשל, אשר אינו יכול לעמוד בתנאי מזג אוויר כמו השמש הקופחת או לחלופין לחות גבוהה או גשם אשר יגרמו לעץ 'להתנפח' ולהרקב.

מה עוד מייצרים מנירוסטה?

נירוסטה הוא ללא ספק חומר גלם נפוץ מאוד אשר ממנו מייצרים אינספור מוצרים לשוק הפרטי וללקוחות עסקיים. בין המוצרים השונים אשר אותם מייצרים מנירוסטה ניתן למנות פריטים כמו מאחז נירוסטה, גדרות נירוסטה, ארונות, מדפים, אדניות, דלתות ועוד מגוון רחב של אביזרים שונים אשר קצרה היריעה מלהכיל את כולם.

הסיבה להיותו של חומר זה כה נפוץ הוא השילוב הנהדר שהוא מציע בין חומר בעל מראה מתכתי מבריק ויפה במיוחד לבין חוזק, אי החלדה ועמידות רבה. על כן  כאשר רוצים להציב מעקה או מאחז אשר אמור להיות מותקן בתוך סביבה של מים כמו מקלחת או אפילו בתוך בריכה, יותקן מאחז נירוסטה שיבטיח את עמידותו של המאחז לאורך שנים רבות.

אם גם אתם מעוניינים בנירוסטה במטבח שלכם…

התקשרו עוד היום לחברת סטייל אוף סטיל בע"מ וקבלו הצעת מחיר – תפסיקו לדמיין שאפשר להגשים..

Leave a Reply

Your email address will not be published.