מעקות נירוסטה מעוצבים למדרגות

עיצוב מעקות לגרמי מדרגת ניתן לעשות מחומרים רבים – מעץ, ברזל, זכוכית וגם מנירוסטה. במאמר זה נתמקד בעיצוב מעקות מנירוסטה ונבחן את הייתרונות של הנירוסטה בעיצוב ובייצור מעקות לגרמי מדרגות.

כשאתם פונים לתכנן מעקות למדרגות בבית ובמשרד יש לקחת בחשבון את נושא הבטיחות בראש ואת נושא העיצוב רק אחריו. אבל בהנחה שכל חומר שתרצו להשתמש בו יעמוד בתקנים הבטיחותיים לייצור מעקות, הרי מה שנשאר לעשות הוא לעסוק בעיצוב המעקה הרצוי. עיצוב בנירוסטה הוא עולם ומלואו וניתן ליצור מהנירוסטה צורות וסגנונות רבים.

הזמנת מעקות מנירוסטה

כשאתם רוצים להזמין מעקות מנירוסטה החלו בכך שתזמינו את המעצב לביתכם או אם אתם בראשית הבנייה, הזמינו את המעצב לבחון את תוכניות הבנייה. עבודה משותפת מאד רצוייה ומשתלמת. אתם פורשים בפני המעצב את העדפות האסתטיות שלכם – קו עדין, קו מרובע, מעוגל וכדומה, והמעצב מתרגם את הסגנון המועדף עליכם לעיצוב ממשי עם כל הפתרונות הנחוצים. גם ליצרן המעקה חשיבות לבקר במקום ולעשות את כל המדידות הנחוצות על מנת להוציא לפועל את עיצובו של המעצב. שילוב בין המעצב ובין היצרן יוביל לביצוע המעקה באיכות גבוה ביותר. במידה ותיתקלו בבעיות של עיצוב מול ביצוע תוכלו שלושתכם להחליט על שינויים במידת הצורך מבלי לאבד את קו העיצוב הרצוי.

עיצוב בסגנון אחיד

עיצוב בסגנון אחיד הוא עיצוב הזורם עם העיצוב הכללי של החלל בו נמצאות המדרגות או החדר שממנו יוצאות המדרגות למפלס האחר. עיצוב זה לוקח בחשבון את מרכיבי העיצוב הכללי של אותו החלל ומתאים את עיצוב המעקה לגרם המדרגות כאילו והוא חלק מהעיצוב הכללי של כל המקום. כדי לעשות זאת נכון מוטב להשתמש באותם חומרים ובאותם קווי זרימה. מעקות נירוסטה מאפשרים יצירת מעקות בסגנונות שונים ובצורות שונות כך שלא תהיה לכם בעייה להתאים כל עיצוב לכל גרם מדרגות ומעקה העשוי נירוסטה.

עיצוב בסגנון ייחודי

ישנם גרמי מדרגות הנמצאים בחללים נטולי עיצוב מסוים – חדרי מדרגות במפעלים או במשרדים שלעולם לא טרחו לעצב אותם בסגנון מסויים. במקרים כאלו יכול המעצב להציע לכם כל סגנון שיראה לכם ודווקא את יתר החלל יעצבו בעתיד על פי קו מנחה זה. לעיצוב בסגנון זה קוראים עיצוב ייחודי כי הוא מתייחס לעצמו בלבד ולגרם המדרגות בלי התייחסות לסביבה שאינה דורשת זאת. נירוסטה היא חומר מצויין להרכיב ממנה מעקות רבים בסגנונות שונים שיוכלו בעתיד לשמש כקו מוביל בעיצוב המקום כולו.

בחירת מעצב ויצרן מעקות

כדי לבחור מעצב ויצרן למעקות מנירוסטה יש לוודא שהם מנוסים בעבודה עם חומר מסויים זה ושיש להם מוניטין בתחום. מומלץ לבדוק את העבודות שלהם בשטח ולא להסתפק בצילומים יפים באתרי האינטרנט השונים. ובכל מקרה מוטב לשמוע מלקוחות שעבדו איתם לשביעות רצונם.

Leave a Reply

Your email address will not be published.