מעקות נירוסטה – בכל מקום

השימוש במעקות נירוסטה הפך כבר לדבר שבשיגרה. נירוסטה הפכה לחומר המוביל בעיצוב מעקות מכמה סיבות והראשונה היא היכולת לעצב מנירוסטה כל צורה שרוצים ללא בעייה. בנוסף, נירוסטה הוא חומר חזק מאד וכל מה שקשור לבטיחות בטוח עם נירוסטה. מעקות נירוסטה נשארים יפים ורעננים לאורך שנים וניתן לנקות אותן בקלות רבה. מעקות  נירוסטה משמשים כיום גם בתוך מבנים ובתים וגם מחוץ לבתים במרחב הציבורי בכניסה לבנייני משרדים, מבני ציבור שונים, לאחיזת נכים במקומות ציבוריים וכדומה.

היתרונות של מעקות נירוסטה

מעקות נירוסטה לא מחלידים והם ניתנים לניקוי בקלות ובמהירות. מעקות נירוסטה עומדים בכל תנאי מזג האוויר מחום קיצוני ועד לקור קיצוני. מעקות נירוסטה נראים חדשים גם לאחר שנים של שימוש והם משמשים בכל מקום שצריך מעקות.

מעקות נירוסטה ניתן לעצב בשתי צורות. הצורה הראשונה היא באמצעות חלקים מודולריים העשויים נירוסטה המתחברים אלה לאלה ויוצרים צורות וסגנונות שונים. הדרך השנייה היא לעצב את הנירוסטה ישירות לצרכים שלכם ללא שימוש בחלקים מוכנים. המערכת המורכבת מחלקים שונים גם היא ניתנת להרכבה בצורות שונות בגלל ריבוי החלקים הניתנים לעבודה ולצירוף יחד. בין החלקים ישנן מוטות באורכים שונים, פרופילים ומאחזי יד שונים. היתרון הנוסף של מעקות נירוסטה הוא יכולת השילוב המצויינת שלהם עם חומרים שונים. שילוב של נירוסטה וזכוכית מאד פופולרי כיום וגם שילוב של נירוסטה עם עץ או פלסטיק. שיטת הריתוך הייחודית לנירוסטה מאפשרת עיצוב מאד מגוון ושילוב של הרבה מאד חומרים.

מעקות נירוסטה בהזמנה מיוחדת

מעקות נירוסטה ניתן להזמין בהזמנה מיוחדת לפי הצרכים שלכם ועל פי התכנון שתבקשו. תחשבו שבכל גרם מדרגות ובכל מקום ניתן להתקין מעקות נירוסטה ללא בעיות. הזמנה מיוחדת תהפוך את המעקה למעקה יוקרתי ואיכותי ותשדר תחושה של מודרניות מעוצבת כהלכה. כדי להזמין מעקות נירוסטה בהזמנה מיוחדת יש לפנות לחברה העוסקת בייצור ותכנון של מעקות נירוסטה ולבדוק את העיצובים שלהם. עיצוב מיוחד שונה מהעיצובים השגורים ולא תמיד ניתן לקבל משה ייחודי. תוכלו להתייעץ עם המומחים של החברה לעיצוב כדי להחליט על מראה מעקות הנירוסטה החדשים שלכם.

מעקות נירוסטה הם מעקות בטיחותיים העומדים בתקן הישראלי ועל כל עבודת נירוסטה ניתנת אחריות לכמה שנים. החומרים שעושים בהם שימוש במעקות נירוסטה הם ברמה וגימור גבוהים במיוחד וניתן להיעזר במעצבים שונים לתיכנון ועיצוב המעקות השונים.

מעקות נירוסטה וחשיבותן לחיים

מעקות נירוסטה אמנם ניתנים לעיצוב בסגנונות שונים ובעיצובים רבים אבל זו לא התכונה החשובה היחידה שלהם. מעקות נירוסטה משמשים בכל מקום שניתן להעלות על הדעת, החל ממדרגות ביתיות, מעקות למרפסות, מעקות למפלסים שונים, מעקות בבריכות שחייה ובכניסה למבנים ציבוריים וגם בתוך בתי חולים ומקומות ציבוריים פתוחים. מעקות נירוסטה משמשות כיום בכל מקום והן נחשבות למעקות בטיחותיים ולא רק יפים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.