מעקה לבית

מעקה לביתמעקה לבית זה אחד ממוצרי התמיכה הנפוצים ביותר אותם ניתן למצוא בבית הישראלי ובכלל. הוא מספק בטיחות, הגנה, תמיכה ובנוסף, הוא מהווה תוסף עיצובי מהותי בבית כולו. למעקה הבית יש את היכולת להעניק אמירה עיצובית ולהשליך ויזואלית על הבית כולו.

בחירה של מעקה לבית היא בחירה חשובה וזאת משום שבשונה לפרטי ריהוט שונים את המעקה לא נרוץ להחליף ככ מהר, סביר שהוא ילווה אותנו שנים ארוכות. לעניין זה חשוב לבחור מוצר איכות שלא ישחק ולא יבגוד בפונקציונאליות שלו, כאשר גם ברמת העיצוב חשוב לזכור שדווקא את הריהוט כן תרצו להחליף כנראה בתדירות גבוהה יותר, לכן בעוד שחשוב לייצר סנכרון והתאמה עיצובית בין עיצוב הבית למעקה, במיוחד כאשר מדובר על מעקה של מדרגות פנים, כדאי לבחור מעקה שיוכל להשתלב עם עיצובים וסגנונות אחרים בבית.

בעת בחירה של מעקה לבית חשוב לזכור שישנם סוגים שונים של מעקות, כך שחשוב כמובן שתאפיינו תחילה את הצרכים שלכם, בטרם אתם מגיעים לבחור את המעקה המושלם.

סוגי מעקות לבית

  • מעקה למדרגות פנים- אלה מעקות מסוגננים ומעוצבים יותר. מאחר ומדובר על מעקה שנמצא בתוך הבית עצמו יש לו גם תפקיד עיצובי, מעבר לתיפקוד הפונקציונאלי שלו. בקטגוריית מעקות למדרגות תוכלו למצוא מבחר ענק של מעקות בעיצובים וסגנונות שונים, ביניהם אפילו מעקות למדרגה או שתיים, במידה ויש מפלסים בבית.
  • מעקה למרפסת- סוג נוסף של מעקה לבית זהו מעקה למרפסת שתפקידו פחות מיגוני ויותר בטיחותי, אך גם הוא- כמו המעקה למדרגות יכול בהחלט לשדרג את מראה המרפסת שלכם כמו גם את החזית של הבית כולו.
  • מעקה להפרדה- מעקה להפרדה מיועד בדרך כלל לבתים שבהם יש בריכות ומעוניינים ליצור גידור בעיקר על מנת לשמור על בטיחותם של ילדים קטנים ובעלי חיים.

המבחר של המעקות השונים בא לידי ביטוי לא רק בפונקציונאליות שלהם אם כי גם בעיצובים ובחומרי הגלם מהמם מיוצרים המעקות. כיום ישנה קשת רחבה של סגנונות ודגמי עיצוב של מעקות לבית, כך שתוכלו להנות ממבחר עשיר ומגוון למדי. בין חומרי הגלם המרכזיים מהם ניתן למצוא מעקה לבית ישנם הזכוכית, אלומיניום, מתכת ושילוב של חומרים. לפני שאתם מגיעים לבחור חשוב שתקחו מידות ותמקדו את הצרכים שלכם עד כמה שניתן ובנוסף, תוכלו להתעניין בתמונות תצוגה שונות שתוכלנה להעניק לכם טעימה ממגוון סגנונות העיצוב השונים שקיימים כיום.

Leave a Reply

Your email address will not be published.