יתרונות הנירוסטה בעיצוב הבית

יותר ויותר מעצבי פנים בישראל בשנים האחרונות עושים שימוש במתכת המופלאה הזו כחומר גלם מרכזי בעבודות ובפרויקטים שלהם. ניתן לראות אותו היום בכל חדרי הבית לרבות המטבח והמקלחת שם היתרונות הברורים שלו משחקים תפקיד חשוב. על יתרונות אלה ניתן למנות גמישות עיצובית, חוזק ויציבות, עמידות מרבית בפני חלודה, מחיר נמוך ומראה מושלם, מבריק ואחיד. הוסיפו לכך את העובדה שמדובר על חומר שלא דורש תחזוקה כלל ושניתן למחזר אותו במאה אחוזים והתמונה תתבהר אף יותר.

מושלם לביטחון

בכל מקום בו נדרשת תוספת בטיחות, ניתן לדבר עליו. כך למשל מעקות נירוסטה הפכו להיות להיט של ממש בשנים האחרונות. מעקה כזה משלב לא רק נוחות ומגע נעים וחלק למשתמשים בו אלא גם יכולת לשלב אותו עם כל חומר באשר הוא. הכוונה היא לזכוכית, פלסטיק, מתכות נוספות ואפילו עץ ואבן. הכל לפי מידת הדמיון שלכם ושל מעצב הפנים שלכם.

מדובר על חומר שעל אף היסוד המתכתי שבו, יכול להתאים ולהשתלב במגוון סגנונות עיצוב, החל מהסגנון הכפרי, דרך הקלאסי וכמובן וכמובן שגם במודרני.

נירוסטה לא מאמינה בחלודה

באופן עקרוני המילה עצמה מורכבת מהלחם של שתי מילים בגרמנית שמשמעותן "לא מעלה חלודה". אי לכך נעשה בחומר שימוש רב בחדרי שירותים ומקלחת וכמובן שבמטבחים. בתחילת הדרך השתמשו בו רק במטבחים תעשייתיים. למעשה רוב המטבחים המודרניים והמתקדמים מיוצרים ממנו. הכוונה היא לא רק למשטחי העבודה אלא גם לסכו"ם, לסירים ולמחבתות למשל. זהו חומר שעמיד מאוד בפני חום ולא מעלה חלודה לעולם הודות לשכבת הציפוי השקופה שמצפה אותו.

כמו כל דבר שהגיע מהעולם התעשייתי, גם עיצוב עם החומר המושלם הזה הגיע עד מהרה לבתים הפרטיים וכיום מי שבאמת מבין עניין, רוכש משטח עבודה עשוי נירוסטה למטבח שלו. כיום מקובל מאוד לתלות במקלחת מדפים שעשויים ממנו שמעניקים את כל היתרונות של מתכת חזקה ויציבה שניתן לסמוך עליה, מינוס החסרונות של החלודה.

תחזוקה מיותרת

בניגוד לחומרים אחרים שללא עבודות תחזוקה שוטפות לא ישמרו על האיכות שלהם או על המראה שלהם, נירוסטה שומרת גם שומרת. כל מי שיש לו למשל מעקה עץ, יודע שאחת לכמה שנים צריך להבריק אותו בלכה מיוחדת ולשייף אותו מפני נזקי הזמן. בסופו של דבר המעקה עשוי העץ מועד לא רק לפורענות של הזמן עצמו ונזקי מזג אוויר כגון רטיבות או חשיפה לאור השמש אלא גם למזיקים שמגיעים מבפנים כגון טרמיטים למשל.

מעקות נירוסטה לא רק שלא משנים את הגוון שלהם לעולם ולנצח נשארים מבריקים, אלא שאין שום סיכוי שמתקפת חרקים מכונפים תגרום למעקה נזק והכי הרבה שתצטרכו לעשות כדי להשיב לו את המראה החדש הוא להעביר מטלית לחה לאורכו ופה נגמר הסיפור. מושלם כבר אמרנו?

למה אתם מחכים – צרו קשר עוד היום עם סטייל אוף סטיל

Leave a Reply

Your email address will not be published.