טיפים לשיפור מראה הבית

גם אתם יכולים (ואפילו די בקלות) לשפר את מראה הבית שלכם, מבלי להגרר לשיפוצים מתמשכים או להוצאות של סכומי עתק.
קיבצנו לפניכם כמה טיפים חביבים שבזכותם תוכלו להעניק לביתכם חיים חדשים ומראה רענן. אז קדימה, הנה אנחנו מתחילים…

מטבח יעיל ויפה הרבה יותר

המטבח מהווה, בשנים האחרונות, חלל חשוב במיוחד, אולי אפילו החלל המרכזי בבית שלכם. נסו רק לחשוב על כמות השעות שאותן אתם מבלים במטבח שלכם. זו בדיוק הסיבה שבגללה כדאי בהחלט לשקול את רענון פני המטבח ולהפוך אותו להרבה יותר מחדר המיועד לבישול או לאכילה ולהפוך אותו לגורם משיכה מרכזי ופנינה אמיתית. גם פעולות פשוטות ולא יקרות כמו למשל חיפוי קירות המטבח במשטחי זכוכית או התקנת משטח עבודה מנירוסטה, יגרמו למטבח שלכם לאמץ מראה חדש ומתוחכם במיוחד.

משהו להישען עליו

אם גם בבית שלכם, כמו בבתים רבים ישנו גרם מדרגות מרכזי או גלריה בתוך הבית אין ספק שמעקה, ואפילו מעקה בסיסי יכולים לתרום רבות למראהו הכולל של החלל. על ידי התקנת מעקה נירוסטה, עץ או אפילו מעקה זכוכית תוכלו להעניק לחלל כולו מראה יוקרתי ולהשלים באופן נהדר את המכלול העיצובי בביתכם.

תמונה שווה הרבה יותר מאלף מילים

לא תאמינו, אך אפילו תלייתה של תמונה בולטת בחלל מרכזי בבית יכולה לשנות את התפיסה הכוללת של הבית כולו. כאשר אתם בוחרים תמונה, אל תראו אותה כפריט בפני עצמו אלא כחלק ממכלול של גורמים המרכיבים את החלל שבה היא אמורה להתלות. כך למשל אם הצבעים השולים בסלון שלכם הם השילוב הקלאסי של שחור ולבן, תוכלו לבחור בתמונה בצבעים 'חיים' כמו למשל אדום אשר תשבור את שגרת הצבעים ותהווה 'נקודת מפנה' מעניינת במיוחד בסלון שלכם.

הכניסו קצת צבע לחיים

גם אם קירות הבית צבועים בלבן הסטנדרטי, תוכלו באמצעות מעט דמיון וקורט קטן של מאמץ, להפיח רוח חיים חדשה בביתכם. נסו לדמיין את אחד הקירות בסלום שלכם צבוע בצבע בולט ומעניין או בצבע בעל טקסטורה ייחודית. גם קיר, ממש כמו כל אלמנט עיצובי או דקורטיבי אחר יכולים לשנות לחלוטין את פניו של החלל ולהכניס בו מידה רבה של עניין.
נסו למצוא צבע שיתאים לשאר המרכיבים בחדר וליצור הרמוניה עיצובית שבתוכה גם הצבע החדש ימצא את מקומו ויצור מראה מושלם.

אור

תוספת של מנורה מעניינת או שנדליר מעוצב יכולים לתרום באופן ניכר לעיצוב הבית. השתדלו לא ליצור מראה עמוס מידי. אם החלל שבו אתם מעוניינים להתקים את המנורה החדשה הוא בעל אופי 'עמוס' גם ככה, העדיפו מנורה קטנהיותר. אם החדר הוא דווקא בעיצוב נקי אולי דווקא שנדליר גדול שמושך את העין יעניק את הטון הנכון לחדר. שיהיה בהצלחה

Leave a Reply

Your email address will not be published.