סטייל אוף סטיל

עבודות נירוסטה

1-700-700-574
למה לדמיין שאפשר להגשים

עבודות נירוסטה

עבודות נירוסטהעבודות נירוסטה בשיטה חדשנית
 

חברת Style of Steel העוסקת בעבודות נירוסטה מביאה רוח רעננה וחדשנית לעולם האדריכלות והעיצוב ומציעה אינסוף אפשרויות ופתרונות עיצוב בנירוסטה. בחברה מתכננים, מעצבים ומבצעים עבודות נירוסטה מגוונות ומתמחים בייצור מעקות נירוסטה בעיצובים מקוריים ויצירתיים ורהיטי נירוסטה ייחודיים בעיצוב אישי.

לאחר שנות ניסיון רבות בחברות מובילות ובעשרות פרויקטים בתחום האדריכלות והעיצוב, הקים אסף עפגין את חברת Style of Steel המציגה את הדור הבא של עבודות נירוסטה: יצירתיות ללא גבולות. בסטודיו של Style of Steel אין תבניות, אין שטאנצים ואין גבול לחלומות שאפשר להגשים...
כאן כל לקוח מקבל הזדמנות לדמיין את החלום שלו - ולראות אותו מתגשם.

בעבודות נירוסטה אנו מקפידים על ליווי אישי וצמוד של כל לקוח, החל מאותו חלום ראשוני, דרך התכנון היצירתי ועד לביצוע המוקפד והגימור המושלם. כך מקבל כל לקוח יצירה ייחודית ואישית, המותאמת במדויק לחלום שלו, לצרכיו ולתנאי המרחב והשטח, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.


יצירתיות בעבודות נירוסטה
 

אנו מקפידים על תהליך ייצור מקצועי המשלב בעבודות נירוסטה את חומרי הגלם האיכותיים והאמינים ביותר. עבודות הנירוסטה מתבצעות לפי מפרטים טכניים לפי תו התקן הישראלי והבינלאומי. בעת ביצוע עבודות נירוסטה אנו מתחייבים לאיכות, לרמת גימור ולשירות אישי וצמוד.

היצירות הייחודיות שלנו משלבות נירוסטה עם מגוון חומרים כמו עץ, זכוכית מחוסמת, כבלים, מוטות ואביזרי קישוט מיוחדים, במגוון אפשרויות גימור: מבריק, מוברש מאט, אלקטרו פוליש ועוד.
מעקות הנירוסטה מורכבים בשיטה ייחודית של ריתוך באמצעות גז ארגון, היוצרת עבודה עדינה, נקייה, מדויקת וחזקה במיוחד, אשר מבטיחה עמידות ואיכות לאורך שנים, כמעט ללא בלאי.

השירות שלנו מאופיין בהקשבה מלאה לצרכי הלקוח, בהשקעה, יצירתיות וגמישות ללא גבולות, במתן מענה מקצועי, זמין ונגיש בכל שלב של הפרויקט ובביצוע איכותי ומקצועי ללא רבב.

רשימת לקוחותינו, ההולכת ומתרחבת, כוללת אדריכלים, ארכיטקטים, מעצבי פנים, מתכננים ויזמים בפרויקטים, כמו גם לקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ. את היצירות הייחודיות של Style of Steel ניתן לראות הן בבתים פרטיים והן במוסדות ציבוריים ומבנים מסחר ותעשיה ברחבי הארץ.
 

צרו קשר!
מלאו את הפרטים הבאים,
ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם
שלח!
העבודות שלנו
עמודוניםאליאבזולברגכבלים שמוליקת\קדימההירקוןשולחןקיסריה