סטייל אוף סטיל

למה להשתמש דווקא בנירוסטה?

1-700-700-574
למה לדמיין שאפשר להגשים

למה להשתמש דווקא בנירוסטה?

למה נירוסטה?
 

    • חוזק: נירוסטה היא אחד החומרים החזקים ביותר,גם בין המתכות.
    • עמידות לאורך שנים: עמידה בפני חלודה וקורוזיה.
    • שמירה על מראה לאורך זמן: נירוסטה אינה מחלידה ואינה משנה את צבעה לאורך שנים.היא אינה מתקלפת ואינה דוהה.למעשה,כמעט ואין לה בלאי ובטיפול ותחזוקה נכונים היא שומרת על ברק ומראה חדש גם אחרי שנים רבות.
    • קווים נקיים וקלאסיים: הקווים הנקיים,הברק והניקיון מבטיחים אסתטיקה אל-זמנית,שתמיד נשארת באופנה.
    • גוון נייטרלי ושילוב מושלם: הנירוסטה יוצרת מראה יוקרתי, עכשווי ונקי ומשתלבת מצוין עם חומרים שונים, כמו זכוכית ועץ, בזכות הגוון הנייטרלי שלה.
    • נקיון והיגיינה: הנירוסטה המלוטשת היא חומר נקי אשר שומר על רמת היגיינה גבוהה במיוחד. משום כך היא משמשת לעיצוב מטבחים וכן בבתי חולים ובתעשיית המזון.
    • חומר ידידותי לסביבה: נירוסטה ניתנת למחזור מלא ולכן היא מוגדרת כחומר ידידותי לסביבה.
 

נירוסטה לעומת חומרים אחרים – מבחן העמידות והנוחות
 

לעומת חומרים אחרים כמו עץ ואלומיניום, מנצחת הנירוסטה הן במבחן העמידות לאורך שנים והן במבחן התחזוקה. למעקות עץ יש בלאי טבעי מהיר יחסית, בשל הרגישות ללחות, חום, אבק וחרקים. עץ נוטה לספוג לכלוך ולהתרחב בסביבה לחה והוא חשוף לפגיעות של חרקים, פטריות ועובש.
אין ספק כי הנירוסטה מציעה את העמידות הגבוהה ביותר בשל העמידות בפני חלודה, קורוזיה וכתמים.
בדומה לעץ, גם אלומיניום מחייב צביעה–ולפיכך נשרט, מתקלף ומתבלה בקלות. הנירוסטה שומרת על מראה אחיד, נקי ומבריק לאורך שנים.
כמו אלומיניום, גם ברזל, למרות עמידתו הרבה, מתאים פחות לאלמנטים עיצוביים משום שכל תיקון בו מחייב פירוק של הקונסטרוקציה כולה. בעיצובים בנירוסטה, לעומת זאת, ההרכבה מהירה יותר וניתן לעשות בקלות
ובמהירות תיקונים נקודתיים בשטח.  
 

מה עושים עם נירוסטה?
 

עמידותה של הנירוסטה בפני חלודה, קורוזיה וכתמים והברק האופייני לה הופכים אותה לחומר גלם מבוקש למגוון רחב של מוצרים. נירוסטה מיוצרת בצורת לוחות, יריעות, צינורות, מוטות וחוטים, מהם מייצרים מגוון גדול של מוצרים–החל מכלי בית ומטבח, דרך כלי עבודה ומכשירי חשמל וכלה בתחום הבניין והעיצוב האדריכלי-למעקות, לציפוי חוץ של מבנים, לריהוט ייחודי ועוד. 
 

מעקות נירוסטה


בשל שיטת הריתוך הייחודית, מעקה הנירוסטה כמעט ואינו כפוף למגבלות עיצוב ומעניק למעצבים ולאדריכלים מרחב תכנוני רחב. למעשה, מעקות נירוסטה הם מערכת מודולרית המורכבת מחלקים שונים אשר משולבים זה בזה באופן מדויק, נקי ומושלם.

    • בזכות גמישות מערכת המעקות, יכול המעצב ליצור מעקה כמעט בכל צורה - קווים ישרים, מעוגלים, שיפועים משתנים, רדיוסים ועוד.
    • המערכת המודולרית יכולה לכלול מגוון רחב מאוד של אביזרים כמו: מאחזי יד, מוטות בעוביים שונים, פרופילים, תומכים, כבלים ומותחנים ועוד. את כל אלה ניתן לשלב בחומרים משלימים כמו זכוכית ועץ, אביזרי קישוט שונים ועוד.
    • יתרונות מעקה הנירוסטה:
    • גמישות ועיצוב מודולרי
    • שילוב מושלם ומדויק בין החלקים
    • מגוון רחב של אפשרויות ושילובים
    • אפשרות לשנות את התכנון גם במהלך העבודה · לאחר ההתקנה, במקרה של צורך בשינוי או בתיקון - הטיפול נעשה באופן נקודתי בשטח מבלי לפרק את הקונסטרוקציה כולה.  
    כדאי לשלב את מעקות הנירוסטה בשלבים האחרונים של תהליך הבניה, לאחר הצביעה. לאחר סיום ההתקנה, מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי מיוחדים מיועדים לנירוסטה ולהיזהר ממגע עם חומרים חומציים ומלחים.

> לגלריית המעקות של / Style of Steel
 

רהיטי נירוסטה
 

האסתטיקה הנקייה והאלגנטית של הנירוסטה,לצד הניטרליות והתחושה הקלאסית שהיא משדרת, הן התכונות המאפשרות לה להשתלב באופן מושלם בעיצוב רהיטים ואלמנטים דקורטיביים במגוון סגנונות. החל משילוב מדויק של נירוסטה וזכוכית בשולחן אוכל ששומר על מראה קלאסי לאורך שנים, דרך כיסאות ישיבה ייחודיים ועד לעיצובים וחיפויים ייחודיים בתוך הבית ומחוצה לו. נירוסטה מתאימה במיוחד לעיצוב ריהוט משרדי במראה היי-טק או בסגנון אלגנטי ולמגוון רחב של ציוד בתעשיית הרפואה,המזון ועוד.


> לגלריית הרהיטים של / Style of Steel

צרו קשר!
מלאו את הפרטים הבאים,
ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם
שלח!
העבודות שלנו
עמודוניםאליאבזולברגכבלים שמוליקת\קדימההירקוןשולחןקיסריה